Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Виставка до «Декади працівників енергетичної промисловості».

     В «Котовському професійному ліцеї» в рамках проведення декади працівників енергетичної промисловості, пройшла виставка. На виставці були представлені розробки , які призначені для удосконалення навчального процесу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ми маємо спостерігати за конструкцією високовольтних масляних і вакуумних вимикачів, шин, будовою комплектних трансформаторних підстанцій.

  Частина виставки присвячена видатним вченим, праці яких розвинули енергетику, як галузь. Всім відомі Борис Семенович Якобі, Олександр Степанович Попов, Михайло Йосипович Доливо – Добровольський, Дмитро Менделєєв, Михайло Ломоносов.

Окремий розділ виставки присвячений охороні праці в галузі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Інформаційні плакати:засоби захисту в електроустановках,електробезпека при напрузі до 1000 вольтправила відключення електроустановок напругою до 1000 вольт та напругою понад 1000вольт  і засоби захисту людини  від дії електричного струму, такі, як вимірювальні і діелектричні лещата, електрослюсар ний інструмент, захисні гумові рукавички і чоботи. 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На виставці були представлені стенди керування електродвигунами, які виготували учні Цехович  Денис і Капустяник Тарас, з групи 11 ЕСД.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Цуркан Євген підготував макет трифазного лічильника струму. Також до вашої уваги були представлені роботи Дальчука Костянтина по будові низьковольтного запобіжника і макети прохідних ізоляторів та розрядника РВП-6 Полянського Богдана з групи 12 ЕСД.

Ось і весь наш бліц репортаж. До зустрічі…

 

 

 

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.