Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Відкрите засідання літературного гуртка
0

Відкрите засідання літературного гуртка

Автор: vitaliy   Переглядів: 1167   Дата: 22-10-2015, 13:10

     22 жовтня 2015 року в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбулося відкрите засідання  літературного  гуртка, присвячене 80-річчю від дня народження відомого українського поета Бориса Олійника – "Іду… І поруч твердо крокує Честь – мій секундант".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Борис Олійник – унікальна постать в українській культурі, політиці, філософії, один з найбільших поетів другої половини ХХ століття.

     Керівник гуртка Кудінова Ю.О. ознайомила гуртківців та гостей  святкового заходу з основними віхами життя та творчості класика, його внеском у розвиток літературної спадщини і збагачення національної духовної скарбниці, утвердження гуманістичних ідеалів.

     Не оминула увагою  громадську активність та політичну  діяльність Бориса Олійника, котрий, зокрема, неоднораз обирався депутатом Верховної Ради України. За виразну громадянську позицію та внесок у культурний розвиток українського суспільства діяча удостоєно низки звань і нагород. Однак зазначила, що Борис Ілліч найперше – Поет, автор майже півсотні збірок національно-патріотичної, інтелектуально-філософської та інтимної лірики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Гості та учасники заходу мали можливість відчути усю багатогранність поетичного таланту Бориса Олійника під час декламування гуртківцями його поезій та прослуховування покладених на музику віршів поета, які перетворилися на прекрасні пісні.

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.