Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » 150 років від дня народження видатного українського письменника

   14 травня 2021 року виповнилося 150 років від дня народження видатного українського письменника, неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника.

   Василь Стефаник написав не так уже й багато – його художні твори вміщаються в одному томику. І все ж ім’я письменника стоїть поряд з іменами найвидатніших новелістів світу. Стефаникові новели вражають своєю виключною правдивістю, справжньою оригінальністю і художньою досконалістю.

   З нагоди відзначення 150 – літнього ювілею Василя Стефаника в Подільському  професійному  ліцеї був проведений виховний захід «Я свою душу пустив у душу  народу...», в якому взяли участь учні навчальних груп 32 – кд та     16 – пкд.

   Викладач української мови та літератури Кудінова Ю. О. на початку святкового заходу презентувала присутнім перше дерево майбутнього літературного саду – клен Василя Стефаника. Ознайомивши учасників та гостей заходу з життєвим та творчим шляхом Василя Семеновича, цікавими та маловідомими фактами з особистого життя письменника, Юлія Олегівна запропонувала учням зачитати окремі уривки з творів В. Стефаника та поділитися враженнями від прочитаного. 

   Так як Василь Стефаник – це не тільки відомий український письменник, а й активний політичний діяч, то під час виховного заходу викладач Мунтян В. С. виступив із історичною довідкою, яка дозволила присутнім більш краще зрозуміти геополітичну ситуацію в Західній Україні на початку ХХ ст.

   Завершилося свято піснею «Журавлі» відомого сучасного українського гурту «The Hardkiss» у виконанні Кудінової Софії.

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.