Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » День пам’яті героїв Небесної сотні
0

День пам’яті героїв Небесної сотні

Автор: vitaliy   Переглядів: 465   Дата: 22-02-2021, 09:31

   Ось уже сьомий рік поспіль 20 лютого в Україні  відзначається День пам’яті героїв Небесної сотні, який покликаний вшанувати та вчергове звернути увагу на подвиг учасників Революції гідності. 

   Цього дня в ДНЗ «Подільський професійний ліцей» була проведена виховна година під назвою «Герої не вмирають» з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

   Викладач історії Мунтян В. С. ознайомив учнів навчальних груп 9 – мшд та 16 - пкд з хронологією подій, що передували масовим протестам українців.

   Зауважив, що  Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Під час заходу були переглянуті відео, що яскраво продемонстрували тогочасні події, а учні мали можливість продекламувати вірші.

   Завершив захід Мунтян В. С. думкою про те, що Небесна сотня – це яскравий  прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Тому ми повинні  це зажди пам'ятати та оберігати й захищати  цінності, за які більше сотні людей віддали своє життя...

 

 

                                                   Викладач історії             Мунтян В. С.   

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.