Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Тиждень рідної мови
0

Тиждень рідної мови

Автор: vitaliy   Переглядів: 768   Дата: 2-03-2020, 15:01

   21 лютого в усьому світі відзначався День рідної мови. Це свято для кожної країни має особливе значення та покликане сприяти підтримці мови як показника культурної приналежності кожної людини.

 

   Щороку питання рідної мови залишається актуальним для багатьох народів та малих етнічних груп. Всяка мова бідніє від того, що нею не користуються на державному рівні й не спілкуються у побуті. Тому з метою формування в учнів стійкого усвідомлення, що рідна мова - це найцінніше надбання нашого народу, це те, що всіх нас об'єднує, усвідомлення своєї належності до українського етнокультурного середовища, в Подільському професійному ліцеї з 24 по 28 лютого проходив Тиждень рідної мови.

 

   В рамках цього предметного тижня були проведені різноманітні заходи, які були спрямовані на формування в ліцеїстів бажання поглиблювати  знання з української мови, вдосконалювати своє усне мовлення, прагнення стати гідними громадянами своєї держави, а саме:

     • Відкрита виховна година на тему: «Краща мова єднання – це українська»

     • Квест «Мовно – літературний вояж»

     • Мовознавчий турнір «Кращі знавці української мови»

     • Усний журнал «З рідною мовою в серці!»

   Протягом тижня в навчальних групах проводилися інформаційні п'ятихвилинки «Історія виникнення свята Дня рідної мови» та змагання з розгадування мовних ребусів та шарад.

   На честь закриття Тижня рідної мови учні навчальної групи 16 – пкд взяли участь у флешмобі, під час якого на центральних сходах ліцею декламували вірші українських поетів та виконали Державний Гімн України.

                     

    Викладач  української мови та літератури                         Кудінова Ю.О.

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.