Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Звіт про проведення тижня англійської мови
0

Звіт про проведення тижня англійської мови

Автор: vitaliy   Переглядів: 207   Дата: 10-12-2019, 12:22

   З метою розширення і поглиблення знань учнів, розвитку їх вмінь з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, говоріння та письма  з 02.12.19. по 06.12.19. викладачем англійської мови Морозовою Т.С. був проведений тиждень англійської мови.

   Відповідно до плану 02.12.19. відбулося відкриття предметного тижня. В навчальних групах були проведені бесіди щодо важливості вивчення англійської мови. Учні випустили цікаві малюнки та стінгазети, якими прикрасили коридор ліцею. Учні підійшли до виконання завдання старанно,творчо та оригінально.

   У вівторок 03.12.19. в групі 30кд було організовано перегляд відеофільму мовою оригіналу про визначні місця Лондону “London”, де учні мали змогу сприймати іншомовне мовлення на слух та перевірити свої знання на письмі.

    У середу 04.12.19.в групі 15пкд відбувся конкурс “Our talents”, де учні співали пісні англійською мовою та читали вірші відомих англійських письменників і перекладали їх на українську мову.

   Щоб зацікавити учнів до вивчення англійської мови та розширити їх кругозір , у четвер 05.12.19. було запропоновано розгадати ребуси, загадки та кросворди під гаслом “Enteresting English”.

   У п’ятницю 06.12.19. викладачем Морозовою Т.С. в групі 31кд був проведений урок-вікторина на тему “Are you good at English?”, де учні були поділені на команди та мали змогу позмагатися на кращого знавця англійської мови, а також збагатити свої знання, розвивати інтелектуальні та пізнавальні здібності.

   Підбиваючи підсумки тижня англійської мови,бачимо, що мета була досягнута,адже учні поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

 

 

 

 

            Викладач: Морозова Т.С.

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.