Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Виховна година «Наповнимо музикою серця»
0

Виховна година «Наповнимо музикою серця»

Автор: vitaliy   Переглядів: 327   Дата: 11-11-2019, 14:59

   З прадавніх часів музика посідала важливе місце в житті людини. Це – стародавній вид мистецтва, здатний об'єднувати нас, і в цьому його найбільша сила. Музика з перших хвилин життя  входить в наш будинок з колисковою піснею матері і супроводжує протягом всього життєвого шляху.

   З метою ознайомлення з найвидатнішими композиторами світової класики та з найдосконалішими їхніми музичними шедеврами, для формування в учнів естетичного смаку в навчальній групі 14 – пкд була проведена виховна година на тему «Наповнимо музикою серця». 

   Протягом заходу всі присутні мали можливість дізнатися найцікавіші біографічні факти про німецького творця світової класики  Йоганна Себастьяна Баха, австрійського  композитора та музиканта – віртуоза Вольфганга  Амадея Моцарта, італійського композитора,  скрипаля – віртуоза Антоніо Лучіо Вівальді, а також насолодитися їхніми безсмертними музичними творами.

 

   Серед учнів були проведені вікторина з відгадування музичних ребусів та конкурс «Відгадай мелодію».

   З мелодією нерозривно пов'язаний інший вид мистецтва – пісня. Слова пісні так і линуть у душу людини. В українській пісні – душа нашого народу. Тому на завершення виховної години для всіх присутніх прозвучала пісня «Квітка душа» у живому виконанні гості заходу Кудінової Софії. 

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.