Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Тиждень працівників харчової промисловості
0

Тиждень працівників харчової промисловості

Автор: vitaliy   Переглядів: 252   Дата: 22-10-2019, 09:36

   Свято вважається відносно молодим у нашій країні, оскільки вперше його почали відзначати тільки в 1995 році згідно з Указом президента України від 8 серпня. Святкують День працівників харчової промисловості у третю неділю жовтня.

    Підприємства харчової та переробної промисловості грають велику і провідну роль у питаннях забезпечення населення продовольчими товарами в усьому світі, оскільки турбота про хліб насущний завжди була однією з головних турбот людства. 

     Напередодні свята,з 15.10.по 18.10.19 н.р. в ДНЗ «Подільському професійному ліцеї» пройшов тиждень «Пекар, кондитер». Всі учні цієї професії загартовано, активно приймали участь. 

   У вівторок 15.10.19 р. був проведений гурток «Щедрий колос», де учні малювали стінгазету від своєї професії, а також був конкурс найкращої стінгазети серед груп «Пекар, кондитер».

   В середу 16.10.19 р. пройшла виставка книг та муляжів з професії «Пекар, кондитер». Учні всіх груп мали можливість почитати літературу, а також побачили як виглядають готові вироби у вигляді муляжів.

  У четверг 17.10.19 р. на перерві в великому холі пройшла ярмарка. Пекарі виготовили різні хлібобулочні та кондитерські вироби , які учні всіх професії мали можливість скоштувати.

   В п’ятницю  18.10.2019р.  був проведений учнями групи 16 ПКД захід «Свято працівників харчової промисловості». Вірші, пісні, сценки з життя, підготовлені дітьми, – все це дало змогу ще раз привітати гостей урочистого свята «День працівників харчової промисловості».

   Вітаючи працівників харчової промисловості ведучі нагадали ще раз, що виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства.

   На дану галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції харчування. Ефективна робота підприємств галузі зумовлена, передусім, професіоналізмом працівників, високим рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

 

Щиро дякуємо Вам за плідну працю. Міцного здоров’я, щастя і благополуччя Вам і Вашим родинам.

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.