Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

0

СТОП БУЛІНГ!

Автор: vitaliy   Переглядів: 604   Дата: 9-09-2019, 12:42
   06 вересня 2019 року до ліцею завітали   провідні  інспектори Подільського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Одеській області Лариса Кучеренко та Інга Качковська спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції Подільського відділу поліції Альоною Колесник та Вікторією Шаганенко. 
   З метою попередження вчинення правопорушень серед підлітків, був проведен  профілактичний захід для студентів на тему «Булінг!: причини, наслідки, відповідальність та запобігання», «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».
   Підліткам було роз’яснено, що булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи осіб з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження. Також, говорили про кібербулінг (цькування через соціальні мережі Інтернет) та поведінку, дії кожного у разі виявлення психологічного і фізичного тиску. Обговорено внесені зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення України та ряду Законів України. Ліцеїстам доведено правові наслідки булінгу та відповідальність згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.
   Особлива увага в ході лекції приділялась важливості розуміння перспектив свого життя, зв’язку між обраним вчинком та його наслідками.
   В ході зустрічі присутні мали змогу почути відповіді на питання, які їх найбільш цікавлять та отримали поради від інспекторів щодо належного поводження у громадських місцях.
Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.