Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Святкуємо День Святого Миколая
0

Святкуємо День Святого Миколая

Автор: vitaliy   Переглядів: 1551   Дата: 20-12-2014, 13:24

  19 грудня 2014 року в стінах ДНЗ «Котовський професійний ліцей» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведено святковий захід до Дня Святого Миколая.

  Зі сцени актової зали ліцею звучали пісні та ліричні поезії про Святого Миколая, Новий Рік та Різдво. А ще для них проведено цікаві різноманітні розважальні конкурси, переможці яких (і не переможці, бо перемагала дружба) нагороджувались невеличкими призами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Метою заходу було прищеплювати учням інтерес до зимових обрядів та традицій, шанобливе ставлення до культурної спадщини українського народу. Але найголовніше – надати учням можливість вкотре відчути турботу про них учнівського та педагогічного колективів, адже кожен із дітей пільгових категорій – не самотній, а в дружній родині, що називається Котовський професійний ліцей. Завершився святковий захід врученням подарунків, «від Святого Миколая». Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку викладачу Молдавській І.М., художньому керівнику Дмитришину Б.О. та профспілковому комітету ліцею за проведення святкового заходу та матеріальну підтримку.

 

 

 

 

Заступник директора з НР  Тупік С.П.

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.