Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ
0

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ

Автор: vitaliy   Переглядів: 424   Дата: 24-04-2019, 08:39

         З 8 по 12 квітня 2019 року у Подільському професійному ліцеї в рамках декади природничих предметів пройшов тиждень фізики та астрономії, метою якого було підвищити інтерес до вивчення предмету, збагатити кругозір та інтерес учнів додатковими знаннями. Протягом всього тижня в ігровій формі проводилися виховні заходи з фізики та астрономії, а саме розгадування кросвордів, фізичних загадок, логічних задач, схем на швидкість. Під час цих заходів учні не тільки відповідали на питання вікторини, а й ознайомилися з цікавими фактами про зірки та космос. І на останок, учнями ліцею був підготовлений захід «Старт у космос», метою якого було ознайомити учнів з історією святкування Всесвітнього дня авіації і космонавтики, перших польотів у космос, виховання поваги до досягнення вітчизняних науковців.

        Весь захід супроводжувався мелодією про космос, показом презентації  та коротких фільмів. Актова зала була прикрашена написом із кольорових літер «Старт у космос». Ведучими заходу були учні групи 14–пкд Карпенко Дар’я та Пужайло Анастасія. Гуморески на астрономічну тематику розповідали учні групи 8–мшд Швець Ірина та Мармур Денис («Добре бути космонавтом» та «А винуватець–НЛО!»), а учень групи 15–есд Плітчук Дмитро «Місяць – хвалько».

       Зі сцени звучали вірші «Небо зорями рясніє» та «Чумацький шлях» у виконанні учениці групи 30–кд Трибусовської Анастасії та учня групи 14–есд Трибусовського Олександра.

        Виконував пісню «Трава у дома» учень групи 29–кд Стародуб Артем; пісню «Покорители» виконувала Роман Юлія, учениця групи 30–кд та пісню «Медведица» виконувала учениця групи 30–кд Свинобой Ольга.

 

 

Викладач                   Форостяна Л.М.

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.