Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » День відкритих дверей – 2019
0

День відкритих дверей – 2019

Автор: vitaliy   Переглядів: 628   Дата: 23-04-2019, 14:32

    19.04.2019 р., в ДНЗ “Подільський професійний ліцей” відбувся День відкритих дверей.

    Для участі в ньому зареєструвалися приблизно 80 потенційних абітурієнтів. Отримати детальну інформацію про умови вступу до навчального закладу приїхали не лише жителі міста Подільська, а й Подільського району. 

     З 9.00 всі охочі мали можливість поспілкуватися в ДНЗ “Подільський професійний ліцей” з керівництвом ліцею, викладачами загальноосвітніх та загальнопрофесійних предметів, студентами та отримати вичерпні відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, особливостей навчання, організації виробничого навчання та практики, можливостей подальшого працевлаштування за обраною професією тощо. 

    Під час спілкування з гостями стало зрозуміло, що далеко не всі вони визначилися з майбутньою професією, а тим паче з навчальним закладом, де її опановуватимуть. Тому такий День відкритих дверей сприймають не тільки, як можливість побачити щось нове, а й спробу переконатися у правильності зробленого вибору. 

    Особливістю цього Дня відкритих дверей можна вважати безпосередню участь у презентаціях своїх кулінарних шедеврів, кондитерських виробів та експонатів нинішніх студентів ДНЗ “Подільський професійний ліцей”, які нещодавно були такими ж недосвідченими абітурієнтами, а тепер вільно спілкувалися з гостями, ділилися враженнями про навчання в навчальному закладі. Проводилися тут і майстер-класи.

    Слід звернути увагу, що, зустрічаючи кожного гостя, директор ДНЗ “Подільський професійний ліцей” Новицький В.С. детально розповідав про загальні питання вступу до ліцею у 2019/2020 н.р. та про основні вимоги до тих, хто мріє стати ліцеїстом. Окрім того, він дав інформацію про ліцей і про ті можливості, які отримує кожен його студент для навчання, дозвілля і саморозвитку.

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.