Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Випускний вечір групи 13-ЕСД
0

Випускний вечір групи 13-ЕСД

Автор: vitaliy   Переглядів: 828   Дата: 20-03-2019, 10:21

   Перегортаючи календар, день за днем юні хлопці з хвилюванням чекають цього дня. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання, адже приходить час, коли єдина учнівська стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки.

   19 березня відбулося хвилююче прощання з ліцеєм для наших випускників. Радість свята з випускниками прийшли розділити цього вечора їхні батьки, друзі, вчителі. Батькам були вручені подяки за виховання дітей, а учні були нагородженні грамотами за особливі успіхи у навчанні, зразкову поведінку та активну участь у  громадському житті ліцею.

   Директор ліцею Новицький Василій Степанович  вручивши атестати випускникам, побажав  знайти кожному своє місце у цьому бурхливому океані життя.

   Нашим випускникам, кваліфікованим робітникам, варто побажати  приємної роботи, постійної напруги в мережі, легких схем, нехай в житті буде яскраво сяяти лампочка щастя й удачі,  а робітнича діяльність здійснюється за належним правилам і нормам безпеки, нехай буде на шляху все добрим і прекрасним!!!

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.