Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

0

Читай, юність

Автор: vitaliy   Переглядів: 284   Дата: 1-04-2019, 14:48

     Екскурсія до міської бібліотеки-філії за 29 березня 2019 р.

     Популяризуючи серед учнівської, студентської та працюючої молоді її величність Книгу, в рамках Тижня юнацької книги під назвою «Читай, юність», в бібліотеці-філії пройшов день краєзнавчої літератури «Часи пройшли, роки минули та ми героїв не забули», який був присвячений 75-ій річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників.

     Бібліотекар надала студентам групи 29-КД професійного ліцею довідку про Всеукраїнський тиждень юнацької книги, закликала взяти участь у різноманітних заходах, які сприяють творчому відпочинку та змістовному дозвіллю.

     Огляд книжкової виставки «Не згасити вогонь пам’яті»  познайомив молодь з книгами, автори яких розповідають про місто Подільськ в грізні роки Другої світової війни, поетичним словом возвеличують подвиг воїнів-визволителів.

     Члени юнацького клубу «Діалог», який працює при бібліотеці-філії, виступили з літературною композицією «Згадаймо всіх, схилімо чоло до вічного вогню». Працівники краєзнавчого музею свою розповідь про визволителів міста поєднували з відео переглядом воєнної хронічки, демонстрацією експозиції музею.

     Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих бійців, які назавжди залишаться в наших спогадах зразками мужності і героїзму. На заході були присутні 29 молодих користувачів бібліотеки-філії.

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.