Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Тиждень іноземної мови
0

Тиждень іноземної мови

Автор: vitaliy   Переглядів: 1627   Дата: 28-11-2014, 11:23

  Протягом 24-28 листопада в стінах ДНЗ «Котовський професійний ліцей» пройшов тиждень іноземної мови. У рамках тижня викладачі англійської та німецької мов
 Сивак С.М., Грабован Г.М., Кустол Ю.В. для учнів ліцею проводили низку цікавих позаурочних заходів, спрямованих на розвиток пізнавального інтересу та поглиблення знань, комунікативних навичок учнів з іноземної мови: виставку різноманітної літератури – посібників, журналів, довідників, творів художньої літератури мовами оригіналу; круглий стіл «Іноземна мова у сучасному суспільстві», засідання гуртків з німецької та англійської мов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Учні, що відвідують гурток англійської мови, презентували власні творчі роботи про День Подяки у Великобританії. Учні-гуртківці з німецької мови стартували великим проектом, мета якого – на основі зібраного і систематизованого матеріалу порівняти зимові свята, що проводяться в Німеччині та в Україні, знайти спільні елементи у святкуванні зимових свят, поглибити пізнавальний інтерес до звичаїв і традицій українського та німецького народів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Завершився тиждень інтелектуальною грою «Поліглот», де учні мали змогу виявити свої знання культури, мистецтва Великобританії, Німеччини, географічних назв, а також знання з етимології слів, що прийшли до нас із іноземних мов. 

 

    Найактивнішими учасниками були учні Свинобой Руслан, Козловський В’ячеслав, Кохановська Леся, Добрий В’ячеслав, Волошин В’ячеслав та інші. Спасибі викладачам та учням, які взяли активну участь у проведенні тижня іноземної мови.   

                                                       

     Заступник директора з НР  Тупік С.П

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.