Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » День відкритих дверей
0

День відкритих дверей

Автор: vitaliy   Переглядів: 981   Дата: 2-05-2018, 10:22

     25 квітня  2018р.,  в  ДНЗ «Подільський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей. Майбутніх абітурієнтів, їх батьків та гостей радо зустрічав директор ДНЗ «Подільсьиій професійний ліцей» Новицький В.С., який привітав гостей та ознайомив їх з історією та досягненнями ліцею, звернув увагу на перспективами навчання в навчальному закладі та відповів на запитання, які цікавили всіх присутніх.

   Керівництво ліцею разом з майстрами виробничого навчання детально ознайомили абітурієнтів, їх батьків та гостей ліцею із переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів у ліцеї.

    Гостей ДНЗ «Подільський професійний ліцей» запросили оглянути навчальні кабінети та майстерні, в яких викладачі загальнопрофесійних предметів та майстри виробничого навчання разом зі своїми вихованцями презентували свою професію, розповідали про  досягнення своєї спеціальності протягом навчального року, тому що саме завдяки зусиллям керівництва ліцею, викладачів та учнів ліцей став престижним закладом з сучасною матеріально–технічною базою, де навчання проводиться за найновітнішими технологіями.

    Справжнє свято смаку було влаштовано в лабораторії приготування їжі, яка обладнана за сучасними вимогами харчової промисловості, де всіх охочих  частували новими кулінарними шедеврами, зготовлених власними руками учнів під пильним керівництвом досвідчених наставників.

     Увесь день в начальному закладі панувала привітна та затишна атмосфера, всіх переповнювали позитивні емоції.

     День відкритих дверей дав можливість кожному з присутніх краще зрозуміти, яким буде навчання в ліцеї та зробити правильний вибір майбутньої професії. Багато учнів, які відвідали ліцей, були зацікавлені професіями та виявили бажання вчитися в ньому.     

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.