Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » Живи, учись і працюй
0

Живи, учись і працюй

Автор: vitaliy   Переглядів: 1321   Дата: 24-11-2017, 12:29

   «Живи, учись і працюй» - під таким гаслом з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства у ДНЗ «Подільський професійний ліцей» в період з 13.11.21017р. по 22.11.2017р. проходила декада «Сільськогосподарського працівника».

   З метою розширити уявлення учнів про важливість сільськогосподарських професій, розвивати пізнавальні інтереси даної професії, в рамках декади, для ліцеїстів проводилися наступні виховні заходи:
- святковий концерт, присвячений Дню сільськогосподарського працівника;
- виховна  година на тему: «Моя професія», на якій учні були ознайомлені з 
  інформацією про багатогранність професій у сфері сільського господарства;
- теоретичний тур з предмету «Правила дорожнього руху»;
- теоретичний та практичний тур конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»; «Кращий за професією», на якому учні мали можливість проявити  рівень знань і навичок, отриманих на теоретичних і практичних заняттях;
- практичний тур з водіння автомобіля:
- відкритий урок виробничого навчання – «Індивідуальне водіння тракторів». 
   Протягом тижня у навчальному закладі була організована виставка рефератів, журналів, моделей, розрізів, плакатів на тему: «Моя професія».
    В період з 13.11.2017 року по 22.11.2017 року у ліцеї викладачами та майстрами методичної комісії «Сільськогосподарського  профілю» проводилися бесіди  на теми : «Історія тракторобудування», «Історія автомобілебудування», «Моя професія», «Професійна етика».
    Навчальна діяльність у ДНЗ «Подільський професійний ліцей» спрямована на виховання в учнів глибокої поваги та подяки хліборобам, механізаторам, організаторам агропромислового виробництва. Їх робота нелегка, але дуже важлива.
   Адже наша держава живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.
   Нехай віддана праця працівників сільського господарства і надалі служить на користь державі, на благо нашої славної Одещини.
     Педагогічний колектив ДНЗ «Подільський професійний ліцей» бажає нашим студентам, майбутнім працівникам сільського господарства, радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода !
          
Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.