Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » На паралельних дорогах прав та обов’язків
0

На паралельних дорогах прав та обов’язків

Автор: vitaliy   Переглядів: 1086   Дата: 6-11-2017, 09:11

Звіт про проведення

тижня права

"На паралельних дорогах прав та обов’язків "

з 30.10.2017 по 03.11.2017 

 

  В Подільському професійному ліцею  пройшов Тиждень правознавства. З метою ефективного проведення Тижня було складено план заходів, який ґрунтується на різноманітті видів та форм роботи.

На початку тижня був оформлений тематично інформаційно-просвітницький  стенд "Права та обов’язки" .

  30.10.2017 р. викладачем   правознавства  Гук В.О. була проведена виховна година в групі 29кд на тему: "Закон. Права та обов’язки".  Учні мали змогу ознайомитися зі змістом основних статей Загальної Декларації прав дитини, Конституції України,  запам’ятати основні поняття, розвивати пам'ять, мову, вміння класифікувати й узагальнювати. Довести учням, що в основі документів про права людини мають лежати основні потреби всіх людей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   31.10.2017р. був проведений конкурс плакатів, малюнків  "Ні насильству в суспільстві", "Світ без насильства". У конкурсі брали участь майже всі групи.

Розглядалися також малюнки, виготовлені учнями індивідуально. Журі розробило критерії за якими оцінювало газети та малюнки. Всі роботи, які були представлені учнями , вирізнялися творчістю, неповторністю та змістовністю. Журі порадившись, визначило переможців: І місце отримала 14ЕСД група, II місце 181група, III місце 183група.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   В цей день була організована виставка літератури на правову та право освітню тематику.

 01.11.2017р. в групі 185 було проведено анонімне анкетування на тему: "Молодь і протиправна поведінка". Основною метою опитування – вивчення думки учнів з приводу розповсюдженості вказаних негативних явищ та можливих шляхів їх подолання. Вивчалась думка учнів з приводу того, наскільки часто неповнолітні на сьогодні палять, вживають алкоголь та наркотики

 02.12.2017р.  відбулася зустріч учнів 14ПКД, 183 групи  із представником центру "Права" з надання юридичної безоплатної вторинної допомоги Заблоцькою Наталією Василівною, вона ознайомила учнів з основним завданнями Центру для створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації 

А також продемонструвала їм серіал "Ти і поліція". Під час перегляду шести серій мультиплікаційного серіалу учні докладніше ознайомилися зі своїми правами та обов’язками. Герої мультфільму підліток Вась-Вась і його старша сестра Оленка на власних прикладах розповідають про найпоширеніші історії зустрічей із поліціянтами. Це відображено в серіях «Відчиніть! Поліція!», «Пред’яви паспорт! Виверни кишені!», «Терміново прийди до слідчого!», «Тебе затримано за адміністративне правопорушення!», «Поліцейська жорстокість».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 03.11.2017р.  В групі 14ЕСД  проведено круглий стіл викладачем правознавство Гук В.О.  на тему: "Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх", а також відбувся перегляд документального фільму "Діти за гратами". Основною метою було ознайомити учнів із злочинами та видами покарань неповнолітніх, дати можливість перевірити свої знання з правознавства, розвивати навички правової поведінки, виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, виробляти навички ведення дискусії.

На паралельних дорогах прав та обов’язків

 Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства. 

Робота по формуванню правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.