Подільський
професійний ліцей

Державний навчальний заклад II рівня акредитації
Міністерство освіти і науки України

Котовського ДНЗ

25 квітня 2018р.в ДНЗ «Котовський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей.

Погода

» » День відкритих дверей в ДНЗ «Котовськийпрофесійний ліцей»
0

День відкритих дверей в ДНЗ «Котовськийпрофесійний ліцей»

Автор: vitaliy   Переглядів: 1878   Дата: 11-04-2017, 00:53

      Промайне зовсім небагато часу і учням випускних класів доведеться вибирати власний шлях у своєму житті. Цей шлях починається з перехрестя, від якого розходяться безліч доріг… Саме ці дороги втілюють різноманітність професій, що існують в сучасному житті. І дуже важливо зробити  правильний вибір на цьому шляху негараздів і вдач, злетів та падінь. Адже саме від цього вибору залежить дуже багато: і успіх у професійній діяльності, і коло Вашого спілкування, і інтереси. Недарма ж кажуть, що коли людина обирає професію, то вона обирає свою долю.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06 квітня  2017 р., в  ДНЗ «Котовськийпрофесійний ліцей» відбувся День відкритих дверей. Майбутніх абітурієнтів, їх батьків та гостей радо зустрічав директор ДНЗ «Котовськийпрофесійний ліцей» Новицький В.С., який привітав гостей та ознайомив їх з історією та досягненнями ліцею, звернув увагу на перспективами навчання в навчальному закладі та відповів на запитання, які цікавили всіх присутніх.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Заступник директора з виробничого навчання Захаренко М.В., разом із заступником директора з навчальної роботи Сербуленко О.В., більш детально ознайомили абітурієнтів, їх батьків та гостей ліцею із переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів у ліцеї.    


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Старший майстер Якимов Ю.В., подав інформацію про загальну характеристику професій, санітарно-гігієнічні умови праці, вимоги до робітників різних професій та спеціальностей.

     Гостей ДНЗ «Котовський професійний ліцей» запросили оглянути навчальні кабінети та майстерні, в яких викладачі загальнопрофесійних предметів та майстри виробничого навчання разом зі своїми вихованцями презентували свою професію, розповідали про  досягнення своєї спеціальності протягом навчального року, тому що саме завдяки зусиллям керівництва ліцею, викладачів та учнів ліцей став престижним закладом з сучасною матеріально–технічною базою, де навчання проводиться за найновітнішими технологіями.

 

 

 

 

 

 

 

 

     Представники професії «Тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 3–ого розряду; водій автотранспортних засобів (категорія С)» роблять величезний внесок в аграрну промисловість нашої держави. З цікавістю не лише юнаки, а й дівчата розглядали сучасну сільськогосподарську техніку, будову моторів та сіялок, задавали цікаві запитання щодо навчання, тому що саме висококваліфіковані працівники за такою спеціальністю потрібні на багатьох підприємствах з різними напрямками діяльності. Тому можна сміливо назвати цю професію затребуваною.

 

 

     Юнаки з уважністю слухали про справжню чоловічу професію «Електрослюсар з ремонту устаткування розподільчих приладів»,яку презентували учні разом із викладачами та майстрами виробничого навчання, надаючи повну інформацію як про саму професію, так і про можливості майбутнього успішного працевлаштування.

 

 

 

 

     Важливість таких професій як «Муляр; штукатур», їх актуальність та перспективність була продемонстрована представниками даних професій. Будівельна професія настільки цікава, що її опановують навіть дівчата..! А завдяки майстрам виробничого навчання та їх вихованцям значно зріс благоустрій ліцею. 

 

 

 

 

     Ретельно підійшли до зустрічі гостей майстри виробничого навчання зі своїми вихованцями за професіями «Кухар» та «Пекар; кондитер». Справжнє свято смаку було влаштовано в лабораторії приготування їжі, яка обладнана за сучасними вимогами харчової промисловості, де всіх охочих  частували новими кулінарними шедеврами, зготовлених власними руками учнів під пильним керівництвом досвідчених наставників. 

 

 

 

  

 

 

     Увесь день в начальному закладі панувала привітна та затишна атмосфера, всіх переповнювали позитивні емоції.

     День відкритих дверей дав можливість кожному з присутніх краще зрозуміти, яким буде навчання в ліцеї та зробити правильний вибір майбутньої професії. Багато учнів, які відвідали ліцей, були зацікавлені професіями та виявили бажання вчитися в ньому.  

 

 

 

 

 

Вернутся

Коментарі:

залишити коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.